آغاز جنگی دیگر از سوی اسراییل

هجوم کوبنده مبارزان حزب الله به سرزمینهای اشغالی


به گزارش شبکه خبر دست کم ۱۷ نظامی صهیونیست بر اثر حمله مبارزان حزب الله لبنان در داخل سرزمین های اشغالی به هلاکت رسیدند. یک نظامی ارتش رژیم اشغالگر قدس نیز به اسارت درآمده است. حزب الله در بیانیه ای اعلام کرد گردان شهدای قنیطره، مسئول عملیات امروز است.

به گزارش سرویس مانیتورینگ پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رزمندگان جنبش حزب الله یک عملیات امنیتی بزرگ را در داخل سرزمین های اشغالی اجرا کردند.

شبکه المیادی به نقل از منابع خود گزارش داد، در این حمله، رزمندگان جنبش حزب الله با هدف قرار دادن کاروانی از خودروهای نظامی رژیم صهیونیستی، ۱۷ نظامی صهیونیست را به هلاکت رساندند.

برخی گزارش ها حاکی است برا ثر این حمله، شش نظامی دیگر اشغالگران نیز زخمی شده اند.

یک نظامی صهیونیست نیزبه اسارت مبارزان درامده است.

جنبش حزب الله در بیانیه ای که دقایقی پیش پخش شد، اعلام کرد گردان شهدای قنیطره، مسئول عملیات امروز در سرزمین های اشغالی بوده است.

شبکه العالم از «نشست اضطراری مقامات رژیم صهیونیستی» برای بررسی چگونگی پاسخ به حملات امروز مبارزان فلسطینی خبر داد. نتانیاهو نیز برای مشورت با مقامات امنیتی به وزارت اطلاعات این رژیم رفت.


شبکه العالم از تعطیلی فرودگاه های حیفا و روش بینا در سرزمین های اشغالی فلسطین به دلیل حملات امروز علیه اشغالگران، خبر داد.

شبکه لوءلوء بحرین  نیز از پخش نخستین بیانیه حزب الله درباره حادثه مزارع شبعا از چند تلویزیون خبری منطقه ای تا دقایقی دیگر خبر داد.

انتهای پیام/

منبع:شبکه خبر

خبر توسط مدیر پیگیری میشود.

Related Posts :