تکرار/حسینی در گفت‌وگو با تسنیم:

پیام فرمانده کل سپاه موجب هراس صهیونیست‌ها شده است

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس با بیان اینکه حزب‌الله پاسخ محکم و قاطعی را به حمله رژیم کودک‌کش صهیونیستی در بلندی‌های جولان می‌دهد گفت: داعش سناریوی صهیونیست‌ها برای مقابله با مسلمانان است.

فتح‌الله حسینی عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره پیام فرمانده کل سپاه مبنی بر پاسخ کوبنده به ترور چند تن از نیروهای حزب الله لبنان، پیام سرلشکر جعفری را در دفاع از جبهه مقاومت بسیار ارزشمند دانست و گفت: این پیام نشان داد که ایران مثل همیشه آماده دفاع از فلسطین و سرزمین‌های اشغالی است.

وی با بیان اینکه رژیم جعلی صهیونیستی همواره از نیروهای حزب‌الله هراس داشته و هیچ موقع آسایش نداشته است، افزود: به طور قطع پیام سرلشکر جعفری باعث می‌شود که این رژیم جعلی که ناجوانمردانه دست به چنین تروری زده‌ است، به فکر تجدیدنظر در قوای خود باشد، زیرا این پیام در دل آنها هراس ایجاد کرده است.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس تصریح کرد: با توجه به اقداماتی که گروه‌های تکفیری و تروریستی در سوریه و عراق انجام دادند و البته نتوانستند به اهداف‌شان برسند و نیز با توجه به ارتباطی که براساس مدارک موجود بین جریانات تکفیری و تروریست‌ها با رژیم صهیونیستی وجود دارد، بنابراین، این رژیم برای ایجاد روحیه و بقایش، تروریست‌های تکفیری را پیشران قرار می‌دهد.

حسینی با تأکید بر اینکه اقدام تروریستی در بلندی‌های جولان توسط رژیم صهیونیستی نشان داد که داعش سناریوی این رژیم برای مقابله با اسلام و مسلمانان است، گفت: به طور قطع حزب‌الله پاسخ محکم و قاطعی را به حمله رژیم کودک‌کش صهیونیستی در بلندی‌های جولان می‌دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رژیم جعلی صهیونیستی برای اینکه بتواند فضای افکار عمومی دنیا را از جنایاتش در سرزمین‌های اشغالی دور کند، اقدام به حمله تروریستی در روستای قنیطره واقع در بلندی‌های جولان کرده است.

انتهای پیام/

Related Posts :

  • تل آویو عقب‌نشست آرامش بر مرز لبنان و فلسطین اشغالی به ویژه در محور شبعا حاکم است. تل آویو که آتش انتقام حزب الله را چشید ...

  • وَأَعِدُّواْ لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ و تا آنجا که می توانيد نيرو و اسبان سواری آماده کنيد تا دشمنان خدا، ودشمنان خود و جز آنها ک ...

  • آغاز جنگی دیگر از سوی اسراییل هجوم کوبنده مبارزان حزب الله به سرزمینهای اشغالی به گزارش شبکه خبر دست کم ۱۷ نظامی صهیون ...

  • به گزارش سرويس بين‌‌الملل باشگاه خبرنگاران؛ روزنامه صهیونیستی "تایمز او اسرائیل" به نقل از شبکه دوم تلویزیون ...

  • مراجعه روزانه 882 نفر مصدوم تصادفات به پزشکی قانونی/ مرگ 49 نفر روزانه در تصادفات بنا بر آمار منتشر شده از سوی پزشکی ق ...